spolupracujeme

Projekty Krajinou přílivu z.s. jsou v roce 2020 podporovány subjekty:

Agosto Foundation
https://agosto-foundation.org/

Magistrát hl. m. Prahy
https://www.praha.eu/Ministerstvo kultury České republiky
https://www.mkcr.cz/


Městská část Praha 8
https://www.praha8.cz/Sdružení Serpens a Václav Špale
Hlavní aktuální spolupráci rozvíjí Krajinou přílivu se Sdružením Serpens, jmenovitě panem Václavem Špalem. Sdružení Serpens bylo založeno v květnu roku 1995 s cílem překračovat zažité hranice jednotlivých uměleckých oborů a realizovat divadelní, hudební a výtvarné projekty v netradičních prostorách. Ke své činnosti využívá prostorů Nové Libeňské Synagogy pro umělecké projekty na hranici žánrů, jichž se do dnešní chvíle uskutečnilo více než dvě stovky.
www.sdruzeniserpens.cz

Přístav 18600 a Long Island
V prostorech Přístavu 18600 a sesterském podniku Long Island jsme pořádali s oboustrannou spokojeností již řadu akcí. Přístav 18600 vytváří v Praze další kulturní bod, místo pod širým nebem, kde lze trávit volný čas. Nevyužitý a neudržovaný pozemek na břehu Vltavy v místech bývalé vlakové zastávky „Karlín – přístav“ se proměnil v otevřené centrum, kde se konají koncerty, projekce, přednášky, divadla nebo jen letní posezení pro místní i vzdálené.
www.18600.cz

Mlsná Kavka
Mlsná Kavka je „tréninkovou“ restaurací, kde dostávají pracovní příležitost a znovu se učí pracovním dovednostem lidé, kteří mají zkušenost s duševním onemocněním. V interiéru restaurace byly k vidění již dvě výstavy Krajinou přílivu.
www.mlsnakavka.cz

Arkham Productions
Arkham Productions je hudební produkční skupina zaměřující se především na undergroundové hudební žánry jako industrial, noise, dark ambient, black metal a další. S Krajinou přílivu proběhla zatím jedna akce, v plánu je ale další spolupráce na takových koncertech, které se svým charakterem budou hodit do prostoru Synagogy.
www.arkham.hys.cz

Richard Hodonický
Autor první výstavy Krajinou přílivu – Rohanský ostrov a dvorní fotograf spolku.
www.richardhodonicky.exposure.co

Web Wordpress.com.

Nahoru ↑

%d blogerům se to líbí: